با بهترین چرخ خیاطی میاندوز بیشتر آشنا شوید

بهترین چرخ خیاطی میاندوز را در بازار ایران با توجه به اولویت های مورد نظر خود می توانید با برندهای مختلفی نظیر چرخ خیاطی میاندوز جک، زوجی، نان بنگ، بایو، تایپی کال، رویانگ، جویتا و …. تهیه کنید. چرخ های میان دوز انواع مختلفی دارند که عبارتند از بهترین مارک چرخ خیاطی صنعتی میاندوز، بهترین چرخ خیاطی میاندوز اتومات، بهترین چرخ خیاطی میاندوز کامپیوتری و …

بهترین مارک چرخ خیاطی میاندوز

بهترین مارک چرخ خیاطی میاندوز

خرید چرخ خیاطی میاندوز یکی از اقدامات ضروری برای تولیدی ها و کارگاه هایی می باشد که کار خیاطی را به صورت حرفه ای و جدی انجام می دهند. در تولیدی ها و کارگاه ها می توانید از بهترین مارک چرخ خیاطی صنعتی میاندوز استفاده کنید تا کیفیت و همچنین راندمان کار خود را به صورت چشمگیری افزایش دهید.

چرخ های ‌خیاطی میاندوز صنعتی که در کارگاه ‌ها استفاده می شوند به دو دسته دینام بزرگ و موتور سرخود تقسیم می‌ شوند. این چرخ ها دوخت ‌های سه نخ، چهار نخ و پنج نخ را انجام می ‌دهند.

برای مطالعه:

معرفی بهترین چرخ خیاطی چرم دوزی

بهترین چرخ خیاطی میاندوز کامپیوتری

چرخ‌ خیاطی میاندوز کامپیوتری با چرخ‌ خیاطی میاندوز ساده، چندان تفاوتی ندارد و فقط دو ویژگی متفاوت دارد. تفاوت اول اینکه چرخ ‌خیاطی میاندوز کامپیوتری دارای سیستم نخ قطع کن خودکار است؛ یعنی به ‌صورت اتومات انتهای دوخت را تشخیص می ‌دهد و خودکار نخ را قطع می‌کند. تفاوت دوم این است که چرخ‌ خیاطی میاندوز کامپیوتری پایه بلندکن اتوماتیک دارد که بعد از پایان کار به‌ صورت کامپیوتری پس از قطع خودکار نخ، پایه را نیز بلند می‌ کند.

بهترین چرخ خیاطی میاندوز با قیمت مناسب

بهترین چرخ خیاطی میاندوز با قیمت مناسب

برند جک یکی از بهترین موارد موجود در فهرست بهترین مارک چرخ خیاطی میاندوز می باشد. قابلیت ‌هایی که سبب شده است تا کاربران، برند جک را یکی از گزینه های بهترین چرخ میاندوز معرفی کنند عبارتند از:

 • سیستم تنظیم سرعت
 • سرعت بالا و تمیزکاری در دوخت
 • طراحی قابل قبول بدنه
 • کاربرد آسان
 • دوخت چند منظوره مناسب برای پارچه ‌های مختلف
 • قابل ‌استفاده در حالت چند سوزنه
 • قابلیت تنظیم موقعیت سوزن
 • سرنخ زن اتوماتیک
 • بالابرنده خودکار پایه
 • کارتل روغن بسته
 • موتور سرخود
 • قابلیت نصب فولدر نواردوزی و کشدوزی
 • و ….
میاندوز جک مدل W4-D01

از چرخ خیاطی میاندوز جک به عنوان بهترین چرخ خیاطی میاندوز می توانید برای دوختن پارچه‌ هایی که خاصیت کشسانی دارند مانند پارچه ‌های تریکو استفاده کنید. نتیجه کار چرخ میاندوز به صورت دوخت موازی است. در پشت کار، میان این دو خط موازی خطوط دوخت زیگزاگ مشاهده می ‌شود.

قسمت‌هایی که برای دوخت آن ها از چرخ‌ خیاطی میاندوز استفاده می ‌شود نمای لباس، مچ ‌ها، سجاف پایین و لب آستین تیشرت ‎‌ها، نوارهای کار شده روی لباس ‌های ورزشی، در تولیدی‌ های لباس نوزادان، لباس زیر، لباس ‌های ورزشی، انواع تیشرت و مواردی که نیاز به کش دوزی دارند می باشند. کسانی که می‌خواهند بهترین چرخ خیاطی میاندوز با قیمت مناسب را تهیه کنند می توانند از محصولی که شرکت جک به صورت دینام سرخود و با بهترین کیفیت و صرفه‌ جویی در مصرف انرژی به بازار روانه کرده است استفاده نمایند.

چرخ‌ خیاطی صنعتی میاندوز جک، یک چراغ LED  دارد که با افزایش نور آن می ‌توانید مسیر یا خط دوخت را به‌ وضوح ببینید این ویژ‌گی مانع از خستگی چشم در هنگام دوخت می ‌شود. همچنین می‌توانید با تنظیم کردن موقعیت سوزن، به عملکرد خود در دوخت ‌و دوز متوالی، سرعت قابل‌ توجهی ببخشید. از جمله تغییرات دیگری که سبب شده است تا چرخ میاندوز جک به عنوان بهترین چرخ خیاطی میاندوز با قیمت مناسب معرفی شود، افزایش ارتفاع پایه چرخ است که تا حدود ۷ میلیمتر شده و امکان قرارگرفتن پارچه با قطر بالاتر در زیر پایه فراهم شده است.

بیشتر بخوانید:

معرفی بهترین چرخ خیاطی صنعتی

انواع چرخ ‌خیاطی میاندوز جک

چرخ های خیاطی میاندوز جک به عنوان بهترین چرخ خیاطی میاندوز اتومات در انواع و مدل های مختلفی طراحی و تولید شده اند و شما می توانید با توجه به اولویت های مورد نظرتان و میزان بودجه ای که در نظر گرفته اید مناسب ترین مدل را تهیه کنید.

انواع چرخ های میاندوز جک به دو دسته زیر تقسیم می‌ شوند:

 • W4
 • W4D
 • W4UT
 • K4
 • K4D
 • K4UT

تفاوت بین این دو مدل چرخ خیاطی میان دوز، در بدنه و ساختار فیزیکی آن ها است. سری اول که به نام صفحه تخت یا ساده شناخته می شوند برای دوخت موارد معمولی به کار می ‌روند. مثل دوخت پایین تیشرت و …

سری دوم استوانه ‌ای هستند و به پوزه ‌ای هم مشهورند برای دوخت اجزای خاصی از پوشاک از جمله دمپای شلوار، لب و حلقه آستین و … مورد استفاده قرار می گیرند.

به طور کلی می توانیم بگوییم که قیمت چرخ خیاطی میاندوز با توجه به تأثیری که بر راندمان کار دارد مناسب است. از آن جایی که سرعت بالای دوخت و کیفیت مناسب و تمیزی کار برای تولیدی ها و کارگاه های خیاطی اهمیت دارد خرید چرخ خیاطی صنعتی، خرید چرخ خیاطی پس دوز، خرید چرخ خیاطی راسته دوز، استفاده از بهترین مارک چرخ خیاطی صنعتی میاندوز و … ضروری می باشد.

خرید چرخ‌ خیاطی میاندوز صنعتی جک

خرید چرخ ‌خیاطی میاندوز جک مدلW4UT  به عنوان بهترین مارک چرخ خیاطی میاندوز برای کارخانه ‌ها یا تولیدی ‌های بزرگ مناسب است اما استفاده از این مدل برای تولیدی ‌های کوچک به‌ صرفه نیست. برای تولیدی ‌های کوچک استفاده از نمونه‌ های ساده تری مثل مدل  W4-D 01 – بسیار مناسب‌ تر و مقرون به صرفه تر خواهد بود.

چرخ‌ خیاطی میاندوز کامپیوتری زوجی

چرخ‌ خیاطی میاندوز کامپیوتری زوجی

در فهرست بهترین چرخ خیاطی میاندوز کامپیوتری، برند زوجی نیز یکی دیگر از گزینه های پرطرفدار است. ویژگی هایی مانند

عملکرد مناسب، قدرت بالا، لرزش کم و صدای پایین از جمله مواردی هستند که سبب شده اند تا کاربران، این برند را به عنوان بهترین چرخ میاندوز معرفی نمایند.

موتور چرخ های میاندوز زوجی، دینام سرخود است که صدا و لرزش بسیار کمی دارد و باعث صرفه ‌جویی 71 درصدی مصرف برق می ‌شود. طول دوخت این چرخ ‌خیاطی میاندوز صنعتی ۴/۴ میلی ‌متر است و سرعت دور موتور آن ۵۰۰۰ دور در دقیقه می باشد. این چرخ خیاطی میاندوز مجهز به پایه بلند کن اتومات، نخ  قطع کن اتوماتیک و سیستم روغن‌کاری اتوماتیک می باشد.

یکی دیگر از ویژگی های چرخ خیاطی میاندوز زوجی به عنوان بهترین چرخ خیاطی میاندوز اتومات مجهز بودن به سیستم جلوگیری از شکستن سوزن و همچنین امکان نصب فولدرهای مختلف روی چرخ‌ خیاطی است. این چرخ همچنین دارای سیستمی است که از ذوب شدن پارچه وقتی دمای حرارت چرخ ‌خیاطی بالا رفته جلوگیری می ‌کند.

علاوه بر بهترین چرخ میاندوز استفاده از چرخ خیاطی نمادوز، چرخ خیاطی سردوز، چرخ خیاطی راسته دوز دو تیغ دار  و … نیز در بهبود راندمان و افزایش کیفیت و سرعت انجام کار در تولیدی ها اثر زیادی دارد.

4.7/5 - (3 امتیاز)
کلیه حقوق برای شرکت ماشین دوخت جهان محفوظ می باشد