بهترین چرخ خیاطی گلدوزی

بهترین چرخ خیاطی گلدوزی چیست؟ گلدوزی یکی از هنرهای زیبا و پرطرفدار است که روی انواع پوشاک و … کاربرد دارد. برای انجام گلدوزی می توانید از چرخ های خیاطی مخصوص این کار استفاده کنید. در این صورت هم سرعت انجام کار افزایش می یابد و هم در افزایش کیفیت تأثیر زیادی دارد. چرخ های خیاطی گلدوزی در مارک ها و مدل های مختلفی تولید و در بازار عرضه شده اند و هر یک ویژگی ها و معایب و مزایای خاص خود را دارند.

خیاطی همواره یکی از هنرهای درامد زا به حساب می آمده است و اکنون نیز با توجه به گسترش صنعت دوخت و دوز و تجهیزات متنوع ای که به این صنعت اضافه شده است افراد بیشتری به این هنر علاقمند شده اند. در صورتی که می خواهید کار خیاطی را به عنوان یک حرفه جدی و پر سود دنبال کنید باید از تجهیزات این حرفه نیز استفاده کنید. می توانید با خرید چرخ خیاطی راسته دوز، خرید چرخ خیاطی سردوز، خرید چرخ خیاطی پس دوز و … تولیدی و یا کارگاه خیاطی خود را راه اندازی کنید.

در این نوشته تصمیم داریم تا تعدادی از موارد موجود در فهرست بهترین مارک چرخ خیاطی گلدوزی را معرفی و بررسی کنیم. بنابراین در صورتی که شما هم در فکر خرید بهترین چرخ گلدوزی هستید، پیشنهاد می کنیم این نوشته را تا انتها مطالعه نمایید.

بهترین چرخ خیاطی گلدوزی صنعتی

بهترین چرخ خیاطی گلدوزی صنعتی

هنر گلدوزی یکی از هنرهایی است که امروزه توجه افراد بسیاری را به خود جلب کرده است. گلدوزی روی لباس های مختلف و حتی روی کیف و کفش و … طرفداران زیادی پیدا کرده و شما می توانید به این هنر به عنوان یک شغل و منبع درامد نگاه کنید. چرخ های خیاطی گلدوزی مختلفی در بازار وجود دارد و شما می توانید با توجه به ویژگی های این چرخ ها اقدام به انتخاب و خرید کنید.

یکی از مارک های مطرحی که به عنوان بهترین چرخ خیاطی گلدوزی صنعتی شناخته شده است، مارک تاجیمای ژاپن می باشد. دستگاه گلدوزی تاجیما چندین مدل مختلف دارد و برای گلدوزی روی انواع مختلف پارچه های ضخیم، نازک، حریر و … به کار می رود. از جمله عواملی که سبب شده است تا این برند را بهترین چرخ خیاطی برای گلدوزی بدانند می توانیم به مصرف پایین انرژی، عملکرد قوی و همچنین قابلیت های گوناگونی که دارد اشاره کنیم.

دستگاه گلدوزی تاجیما مدل های مختلفی دارد و یکی از بهترین مدل های آن سری TFSN می باشد. این دستگاه مجهز به مانیتورLCD و لمسی، سیستم تشخیص پارگی نخ، افست خروج دستی و اتوماتیک، سیستم امکان بازگشت به نقطه شروع و … است.

بهترین چرخ خیاطی گلدوزی کامپیوتری

بهترین چرخ خیاطی گلدوزی تمام اتوماتیک

بعد از برند تاجیمای ژاپن می توانیم برند برادر را به عنوان بهترین مارک چرخ خیاطی گلدوزی معرفی کنیم. این برند نیز مدل های مختلفی دارد که هر یک از این مدل ها  قابلیت های خاصی دارند و شما می توانید با توجه به اولویت های مد نظر خود مناسب ترین مدل را انتخاب و خریداری کنید.

یکی از مدل های این برند که اغلب به عنوان بهترین چرخ خیاطی برای گلدوزی مورد استفاده قرار می گیرد، مدل Innovis 955 است. از جمله ویژگی های قابل توجه این مدل این است که در کنار لرزش و صدای کم، عملکرد قوی و حرفه ای، کارایی آسانی نیز دارد و شما می توانید به راحتی با آن کار کنید. این مدل از چرخ های خیاطی گلدوزی برادر مجهز به پورت USB برای ورود طرح های جدید و همچنین مجهز به سیستم کنترل طول دوخت اتوماتیک و نمایشگر LCD لمسی می باشد. با خرید چرخ خیاطی برادر می توانید از این مزایا بهرمند شوید و سرعت و راندمان کار خود را افزایش دهید.

بهترین چرخ خیاطی گلدوزی اتوماتیک

سیستم هشدار دهنده خطا، قابلیت تنظیم فشار پایه، سوزن نخ کن اتوماتیک، سیستم توقف سوزن در زمان دلخواه، امکان ویرایش طرح ها و مدل ها روی نمایشگر و … برخی از مزایای این مدل چرخ خیاطی گلدوزی هستند که سبب شده اند کاربران آن را در فهرست بهترین چرخ گلدوزی قرار دهند. قیمت چرخ خیاطی برادر نسبت به مزایا و ویژگی هایی که دارد مناسب است.

مدل SE400 از برند برادر نیز یکی دیگر از موارد انتخابی کاربران در فهرست بهترین چرخ خیاطی گلدوزی اتوماتیک می باشد. یکی از ویژگی های این مدل این است که با خرید پایه برش دهنده کناری می توانید از این چرخ به عنوان چرخ سردوز نیز استفاده کنید. مجهز بودن به 67 نوع دوخت داخلی، 120 گزینه فریم قابل تنظیم و شخصی سازی، صفحه نمایش lcd لمسی، سوزن نخ کن اتوماتیک و … برخی از مزایای این مدل از مارک برادر هستند.

بهترین چرخ خیاطی گلدوزی ایتالیایی

بهترین چرخ خیاطی گلدوزی کامپیوتری

یکی دیگر از برندهایی که به عنوان بهترین مارک چرخ خیاطی گلدوزی شناخته می شود، مارک ژانومه است. برند ژانومه انواع مختلف چرخ های خیاطی را در مدل های مختلفی طراحی و تولید کرده است و در بازار طرفداران زیادی دارد. چرخ خیاطی ژانومه مدل 450E را می توانید به عنوان بهترین چرخ خیاطی برای گلدوزی خریداری کنید.

با خرید این چرخ خیاطی علاوه بر گلدوزی می توانید از آن برای ساده دوزی، ساتن دوزی، تکه دوزی، ژرسه دوزی، لبه دوزی و … نیز استفاده کنید. گلدوزی کاملا اتوماتیک، نمایشگر رنگی برای انتخاب طرح، انتقال طرح از طریق فلش، صفحه نمایشگر لمسی و … برخی از مزایای این چرخ خیاطی گلدوزی می باشد که سبب شده است تا کاربران این مدل را بهترین چرخ خیاطی گلدوزی کامپیوتری بدانند. با خرید بهترین مدل چرخ خیاطی ژانومه برای گلدوزی می توانید راندمان کار خود را افزایش داده و این هنر را به صورت حرفه ای دنبال کنید.

بهترین چرخ گلدوزی

جمع بندی

در این نوشته سعی کردیم با معرفی چندین مدل از فهرست بهترین چرخ خیاطی گلدوزی اتوماتیک، بهترین چرخ خیاطی گلدوزی صنعتی، بهترین چرخ خیاطی گلدوزی کامپیوتری و … به سوال بهترین چرخ خیاطی گلدوزی چیست؟ پاسخ دهیم.

در صورتی که قصد خرید بهترین چرخ گلدوزی را دارید باید پیش از خرید به موارد مختلفی توجه داشته باشید. برخی از مهم ترین مواردی که در هنگام انتخاب و خرید بهترین چرخ خیاطی گلدوزی اتوماتیک باید در نظر بگیرید عبارتند از :

انتخاب برند معتبر و نام آشنا : از آن جایی که برندهای مختلفی چرخ خیاطی گلدوزی را تولید و در بازار عرضه کرده اند بهتر است پیش از خرید با ویژگی های مربوط به هر برند آشنا شوید و سپس اقدام به خرید کنید.

بهترین چرخ خیاطی برای گلدوزی

انتخاب مدل مناسب : مارک های مختلف چرخ های خیاطی در مدل های متفاوتی در بازار عرضه شده اند. بهتر است با توجه به اولویت ها و کارایی مورد نظر خود مناسب ترین مدل را انتخاب کنید.

توجه به کاربرد مورد نظرتان : باید هدف خود را از خرید چرخ خیاطی گلدوزی مشخص کنید. در صورتی که می خواهید کارهای ساده و در حد خانگی انجام دهید خرید چرخ های خانگی که قابلیت گلدوزی را هم دارند برای رفع نیاز شما کفایت می کند اما اگر تصمیم دارید به صورت حرفه ای کار گلدوزی را انجام دهید احتمالا نیاز به خرید بهترین چرخ خیاطی گلدوزی تمام اتوماتیک خواهید داشت.

توجه به ویژگی ها و قابلیت ها : اگر عمکلرد و ویژگی خاصی برای شما اهمیت دارد باید در هنگام خرید چرخ خیاطی گلدوزی توجه داشته باشید که مدل انتخابی شما آن عملکرد را دارد یا خیر؛ زیرا همان طور که اشاره کردیم عملکرد و قابلیت های مدل ها و برندهای مختلف چرخ های خیاطی با هم فرق می کند.

5/5 - (3 امتیاز)
کلیه حقوق برای شرکت ماشین دوخت جهان محفوظ می باشد