بهترین مدل چرخ خیاطی جک

چرخ خیاطی از دیرباز یکی از مهم ترین و کاربردی ترین وسایل در خانه ها به شمار می رود که با پیشرفت فن آوری، تنوع این محصول بسیار بیشتر شد که هر فرد با توجه به نیاز خود و سطح دانش خود به خرد انواع مشخصی از چرخ خیاطی اقدام می نماید. چرخ خیاطی جک یکی از مدلهای این محصول شناخته می شود که یکی از محصولات برند معتبر تولیدی ژانومه است که در بهترین مدل چرخ خیاطی جک در دو طرح موجود است. برند جک، مدلهای متنوعی دارد که اکثراً صنعتی بوده و شامل انواع دوخت راسته دوز، زیگزاگ دوز، میاندوز، دوخت لی، دوخت تریکو و کت شلوار است.

برای راسته دوز می توان مدل های a4,a5,a6 و برای سردوز هم می توان به دو نوع از مدل های c , e است.

در کارگاه های خیاطی و دوزندگی، چرخ خیاطی یکی از اساسی ترین نیازها به شمار می رود که در مدل هایی مانند چرخ خیاطی ژوکی و چرخ خیاطی سوپرمی و غیره است. انتخاب و خرید چزخ خیاطی مناسب با نیازخیاطان، از مهم ترین نکات در پیشرفت کار و بهبود عملکرد و خروجی کار است. بهترین چرخ خیاطی صنعتی جک، به کمک آماده تا برای دوخت هایی با حجم بالا و ظرفیت کاری بالایی را ارائه دهد و همانطور که گفته شد چرخ خیاطی جک یکی از این مدل ها به شمار می آید.

آشنایی با انواع بهترین چرخ خیاطی جک صنعتی جک

شاید از خود بپرسید که بهترین مدل چرخ خیاطی جک چیه، در پاسخ باید با انواع چرخ خیاطی جک آشنا شوید.

بهترین مدل چرخ جک به چهار نوع دسته بندی می شود که یکی چرخ خیاطی جک راسته دوز، چرخ خیاطی جک میان دوز، چرخ خیاطی کامپیوتری و چرخ خیاطی جک سخنگو است. این چهار نوع چرخ هر کدام دارای کاربردهای متنوعی هستند که در دو نوع مکانیکی و کامپیوتری در بازار وجود دارد. این چرخ، مناسب برای برای دوخت انواع پارچه‌ ها و لباس، شلوارهای پارچه ‌ای، جین، کتان و پیراهن است.

بهترین چرخ خیاطی جک صنعتی جک

آشنایی با چرخ خیاطی راسته دوز یکی از بهترین مدل چرخ خیاطی صنعتی جک

چرخ خیاطی راسته دوز جک

اگر به دنبال خرید چرخ خیاطی راسته دوز هستید چرخ خیاطی راسته دوزجک یکی از بهترین مدل ها است که برای کارگاه های تولیدی بسیار مناسب است. این مدل از بهترین چرخ خیاطی صنعتی جک به شمار می آید که با عملکرد ویژه و منحصر به فرد خود محصولی مناسب برای دوخت پارچه ها به صورت منظم و ظریف است.

چرخ خیاطی سردوز جک

یکی از چرخ های خیاطی، چرخ سردوز جک است که مورد نیاز مزون های خیاطی بوده که در انواع سردوز سه نخ، چهارنخ و پنج نخ است. اگر برای گارگاه خیاطی تان به دنبال خرید چرخ خیاطی سر دوز هستید چرخ خیاطی سر دوز جک میتواند انتخاب هوشمندانه ای باشد.

چرخ خیاطی میاندوز جک

چرخ خیاطی میاندوز طبق نامی که دارد، چرخی برای دوخت قسمت میانی است که به چرخ تمیزدوز نیز معروف است. این نوع چرخ کار دوخت را بسیار ظریف و با کیفیت انجام داده و خروجی کار را بسیار تمیز ارائه می کند. چرخ خیاطی میان دوز به چهار نوع دسته بندی می شود که شامل چرخ خیاطی میان دوز خودکار، چرخ خیاطی میان دوز موتور سر خود، چرخ خیاطی میان دوز بازویی، چرخ خیاطی میان دوز تیغ راست برای کش لباس زیر و چرخ خیاطی میان دوز تیغ چپ برای دوختن قسمت ‌های پایینی دامن می شود.

ویژگی­ های بهترین چرخ خیاطی جک

ویژگی­ های بهترین چرخ خیاطی جک

برای خرید بهترین چرخ خیاطی جک، باید در ابتدا به بررسی و آشنایی با ویژگی های آن بپردازید و اطلاعات کافی از محصول بدست آوردید. از ویژگی های چرخ جک می توان به موارد زیر اشاره کرد.

سوزن پایین از ویژگی های بهترین چرخ خیاطی صنعتی جک است. این قابلیت کاربر را قادر می سازد تا در زمان توقف و عدم دوخت، موقعیت سوزن را تغییر داده و انتخاب کرد.

سوزن نخ کن خودکار از دیگر ویژگی های چرخ جک است که کمک می کند کاربر بدون دخالت دست، سوزن را با سرعت بیشتری نخ کند که کمک می کند تا دوخت با سرعت بیشتری انجام شود. جادکمه زن از امکانات ویژه بهترین چرخ خیاطی جک است که با یک حرکت می توان جادکمه مناسبی بر روی محل مورد نظر ایجاد نماید.

مزیت ‌های چرخ خیاطی جک

مزیت ‌های چرخ خیاطی جک

چرخ خیاطی جک از مزایای بیشماری برخوردار است که به واسطه تکنولوژی به کار رفته در آن بسیار پرطرفدار بوده و مورد استقبال قرار گرفته است. خرید این چرخ در کنار خرید چرخ خیاطی پل دوز به خیاطان در افزایش سرعت و راندمان کمک می نماید.

یکی از مزایای این نوع چرخ خیاطی استحکام محصول است که مانند چرخ خیاطی یونیون و چرخ خیاطی الیک بسیار مستحکم و مقاوم است. بهترین چرخ خیاطی صنعتی جک، از  ایمنی و استحکام و دوام بالایی برخوردار است که به افزایش عمر مفید دستگاه نیز کمک کرده و ارتقای کیفیت را به دنبال دارد.

از دیگر مزایای این سیستم می توان به توانایی دو نوع دوخت معمولی و ظریف اشاره نمود که دوخت را تکمیل می نماید و به ظرافت کار می افزاید.

تجهیز دستگاه به سیستم تنظیم سرعت، نخ قطع کن و تنظیم نخ و قائمی زن اتوماتیک از امتیازات دیگر این چرخ است.

پایه بلندکن خودکار در چرخ خیاطی جک، به کاربر در تسهیل کار کاربر کمک می نماید.

همچنین سیستم های به کارگرفته شده در چرخ خیاطی جک این امکان را فراهم می ‌کند که با فشردن کلیدهای مخصوص، سیستم طرز کارکرد بخش خاصی از دستگاه را برای کاربر توضیح دهد و این موضوع انگیزه بیشتری در افراد مبتدی و کم‌تجربه ایجاد می‌ کند که به یادگیری سریع کار با این دستگاه بپردازند.

چرخ‌ های خیاطی جک بسته به نوع سفارش کاربران از قیمت‌ های متفاوتی برخوردار هستند و باید مد نظر داشت که این سیستم‌ ها با توجه به فناوری پیشرفته و بازده کار بالا به نگهداری بیشتری نیاز دارند و در هنگام استفاده از آن‌ ها باید توصیه‌‌های مراقبتی به طور کامل انجام شود.

بهترین چرخ خیاطی جک، مجهز به سیستم های پیشرفته است که با فشردن دکمه و کلیدهای مشخص، دستور  دوخت متفاوتی را می توان به دستگاه ارائه نمود که به کاربرهای مبتدی نیز بسیار کمک می نماید و یادگیری سریع برای آنها به همراه دارد.

قیمت بهترین مدل چرخ خیاطی جک

قیمت بهترین مدل چرخ خیاطی جک

قیمت چرخ‌ های خیاطی مانند قیمت چرخ خیاطی سه نواره و چرخ خیاطی جک، بسته به تکنولوژی های به کار رفته در دستگاه از تنوع بالایی برخوردار بوده و بسیار مقرون به صرفه هستند. هر چه کیفیت چرخ بیشتر باشد خروجی نیز بسیار با کیفیت و تمیزتر خواهد بود. به همین دلیل فاکتورهای متعددی در تعیین قیمت دستگاه موثر می باشد.

4.2/5 - (4 امتیاز)
کلیه حقوق برای شرکت ماشین دوخت جهان محفوظ می باشد