بهترین چرخ خیاطی راسته دوز

همان گونه که در مقالات قبل نیز مطرح گردید، صنعت مد و فشن در دنیای امروز پیشرفت بسزایی داشته و بسیاری از مجموعه ها در این زمینه با یکدیگر به رقابت می پردازند تا عرصه را از آن خود نمایند. لازم به ذکر است که در زمان های قدیم نیز این تجارت فعال بوده حال آن که به گستردگی که امروزه شاهد آن هستیم وجود نداشته و روند دوخت و دوز انواع پوشاک به کندی انجام می شده است. در نتیجه با پیدایش انواع چرخ خیاطی های خانگی و صنعتی، تحولی شگرف در این حوزه به وجود آمد و تاثیر فزاینده ای در روند دوخت و دوز پدیدار گشت. به عبارتی دیگر یکی از دستگاه های پر طرفدار و ضروری در هر کارگاه لباس دوزی، چرخ خیاطی می باشد و محبوب ترین نوع آن ها، مدل راسته دوز است که در اینجا قصد داریم تا شما را با بهترین چرخ خیاطی راسته دوز آشنا نمائیم تا در زمان خرید چرخ خیاطی راسته دوز راحت تر انتخاب کنید.

همچنین بخوانید:

خرید چرخ خیاطی استرانگ

معرفی بهترین چرخ خیاطی راسته دوز

پیش از معرفی نمونه هایی از این قبیل چرخ خیاطی ها می بایست ابتدا با نحوه کار آن ها آشنا شوید که ما در اینجا به طور مختصر توضیح خواهیم داد. ابتدا لازم است بدانیم که چرا به آن ها چرخ خیاطی راسته دوز گفته می شود. راسته دوزی از انواع مدل های دوخت رایج و به صورت چین چین می باشد که در زمان های قدیم خیاطان ناچار بودند که با دست این کار را انجام داده و از نیروی پرتوان چرخ خیاطی محروم بودند حال آن که پیدایش بهترین چرخ خیاطی راسته دوز به یاری رسان برجسته ای برای بسیاری از کارگاه های خیاطی مبدل شده است. در واقع تعداد بی شماری از کارگاه های خیاطی بدون وجود این دستگاه ها لنگ می مانند. به علاوه لازم به ذکر می باشد که از بهترین چرخ راسته دوز در کارگاه های تولیدی بزرگ و کوچک بهره گرفته می شود.

ویژگی های بهترین چرخ راسته دوز صنعتی

ویژگی های بهترین چرخ راسته دوز صنعتی

همان گونه که قبل تر نیز مطرح شد چرخ های خیاطی راسته دوز امروزه به یکی از نیازهای اساسی هر تولیدی پوشاک مبدل شده و بدون وجود آن ها، کارگاه ها با دشواری های متعددی به عنوان مثال متحمل شدن هزینه های هنگفت به منظور تامین نیروی انسانی خیاط و نیز صرف زمان های طولانی مواجه خواهند بود. در نتیجه امروزه بسیاری از صاحبان تولیدی پوشاک خواهان تهیه بهترین چرخ خیاطی راسته دوز هستند تا بتوانند همواره در این عرصه پیشرو بوده و نقش فزاینده ای را داشته باشند. در ادامه با مطرح ترین مزیت هایی که کارگاه های دارای چرخ خیاطی راسته دوز، بهره مند خواهند شد معرفی می شوند.

قدرت و سرعت فزاینده

یکی از مواردی که این قبیل چرخ خیاطی ها را از سایرین متمایز می سازد، قدرت دوخت انواع مدل های پارچه در تعداد زیاد و سرعت بالا می باشد. این مزیت بسیاری از صاحبان تولیدی را از صرف زمان طولانی و نیز هزینه های هنگفت فارغ نموده است.

قابلیت دوخت انواع پارچه

دومین مزیت بهترین چرخ خیاطی راسته دوز که شما از آن بهره مند خواهید شد، قابلیت دوخت مدل های گوناگون پارچه نازک و ضخیم می باشد.

دوام دوخت

به این نکته توجه فرمائید لباس هایی که حاصل دوخت این چرخ خیاطی است، از دوخت بسیار محکم و با دوامی بهره مند بوده و از این نظر در تولید انواع پوشاک با مرغوب ترین جنس، صاحبان تولیدی ها را یاری خواهد رساند.

 

ویژگی های بهترین چرخ خیاطی راسته دوز تنها به موارد بالا محدود نشده و این قبیل چرخ خیاطی ها مشتریان بسیار زیادی را از آن خود نمودند. شما عزیزان می توانید انواع مدل های چرخ خیاطی راسته دوز را از سایت جهان دوخت خریداری نمائید. شرکت ما با پیشینه ای که در این صنعت از آن خود نموده منجر شده تا بسیاری از کارگاه های تولیدی سرشناس، تجهیزات و وسائل مورد نیاز کسب و کار خودشان را از ما تهیه می نمایند.

همچنین بخوانید:

خرید چرخ خیاطی برادر

انواع چرخ خیاطی های راسته دوز

لازم به ذکر می باشد که بهترین چرخ خیاطی راسته دوز به طور کلی به چهار دسته تقسیم می شوند که عبارتند از چرخ خیاطی راسته دوز معمولی، اتومات، کامپیوتری و مستقیم که از نوع کامپیوتری بیشتر در مراکز صنعتی که به طور پیوسته در حال فعالیت هستند، بهره گرفته می شود. شایان ذکر است که تمامی مدل های مطرح در صنایع گوناگونی به عنوان مثال نساجی و بافندگی مورد استفاده قرار می گیرند. به این نکته توجه فرمائید که شما براساس نیازتان می بایست از بین دسته بندی های نام برده شده انتخاب نمائید. مشاوران ما در این زمینه یاری رسان شما خواهند بود در نتیجه در صورتی که سوالی برای شما مطرح است می توانید با آن ها در ارتباط باشید.

معرفی بهترین مارک چرخ خیاطی صنعتی راسته دوز

در اینجای مطالب نمونه هایی از برندهای معروف و مطرح این قبیل دستگاه ها معرف حضور شما خواهند بود.
از جمله مشهور و پرطرفدار ترین نمونه های این قبیل دستگاه ها می توان به برند ژوکی و برادر اشاره نمائیم که اولین بار در کشور ژاپن ساخته شدند و در حال حاظر تحت لیسانس این کشور در سنگاپور نیز تولید می شوند. علت آن که مدل های مذکور به عنوان بهترین چرخ خیاطی راسته دوز شناخته می شوند قدرت و سرعت آن ها در دوخت انواع پارچه می باشد. به علاوه از بدنه بسیار با دوام و محکمی بهره مند بوده که همین امر باعث شده تا کارگاه ها بتوانند در دراز مدت از آن ها استفاده نمایند.

البته به این نکته نیز توجه فرمائید که تولید و فروش این برندها به طور کلی در ایران کم بوده. علت این امر بالا بودن هزینه آن ها می باشد. در نتیجه اغلب آن ها نادر هستند حال آن که مدل های دیگری جایگزین آن ها شده است که به عنوان نمونه هایی از بهترین راسته دوز های در دسترس می توان به چرخ خیاطی جک، زوجی، بایو و شونفا اشاره نمود. آن ها به لحاظ کیفیت، عملکردی مشابه برند های برادر و ژوکی داشته و خاستگاهشان کشور چین می باشد. تمامی آن ها خود نیز به چهار دسته مستقیم، کامپیوتری، معمولی و اتومات تقسیم بندی می شوند که هر کدام از آن ها را به طور مختصر شرح خواهیم داد.

بهترین برند چرخ خیاطی راسته دوز

معمولی

لازم به ذکر است که انواع متنوعی از این دستگاه ها در بازار عرضه می شود که بسیار پرکاربرد بوده و از دوام بالایی بهره مند می باشند. حال آن که از برق مصرف بهینه ای نمی کنند و اغلب سر و صدای زیادی تولید می کنند.

مستقیم

این دسته از چرخ ها قابلیت تنظیم جایگاه سوزن را داشته و تسمه در آن ها تعبیه نمی شود. در مقایسه با نوع قبلی دارای صدای کمتری می باشند. به علاوه از انرژی نیز استفاده بهینه تری می کنند.

کامپیوتری

جالب است بدانید که این دستگاه ها جزو حرفه ای ترین چرخ خیاطی های راسته دوز بوده و امکان دوخت به صورت خودکار را دارند. نکته جذاب دیگری که این قبیل چرخ ها را به پیشرفته ترین مدل ها تبدیل نموده قدرت شمارش دوخت در آن ها می باشد که در نتیجه باعث شده تا فعالیت دوخت و دوز با دقت و ظرافت بالایی انجام پذیرد.

اتومات

همان گونه که از عنوان این دسته پیدا است، دارای ساختاری خودکار بوده و به طور فزاینده ای از برق و انرژی استفاده بهینه می نمایند. به علاوه این دسته را به عنوان بهترین راسته دوز ها می شناسد از آن جهت که مجموعه فعالیت های دوخت و دوز را با سرعت بسیار بالایی به انجام می رسانند.

بهترین مدل چرخ خیاطی صنعتی راسته دوز

بهترین چرخ خیاطی راسته دوز صنعتی را از شرکت جهان دوخت خریداری نمائید

همان گونه که قبل تر نیز ذکر شد، مجموعه جهان دوخت با بهره مندی از مجرب ترین مهندسان خود، تمامی مراحل تولید و فروش محصولات زیر نظر آن ها انجام پذیرفته و پیش از ارسال به مشتری مورد آزمایش و تست های فراوان قرار می گیرند. در نتیجه بدون هیچ گونه نگرانی می توانید خریدی امن و مطمئن را تجربه نمائید. به علاوه به این نکته توجه فرمائید که فروشگاه ما همواره به دنبال ارائه با کیفیت ترین محصولات با قیمت های به صرفه بوده و در این خصوص نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب نموده است. شما می توانید به منظور اطلاع از قیمت بهترین چرخ راسته دوز فروشگاه جهان دوخت با مشاوران ما در ارتباط باشید.

بهترین مارک چرخ خیاطی صنعتی راسته دوز

نتیجه گیری

در دنیای امروز مد و فشن، اهمیت زیادی داشته و خواهان بسیاری دارد. از این رو مجموعه های متعددی در این زمینه در حال فعالیت بوده و در تلاشند تا عرصه را از آن خود نمایند. از جمله وسائلی که به بهبود کارایی این حوزه کمک فزاینده نموده، چرخ خیاطی راسته دوز می باشد که در این مقاله سعی کردیم تا شما عزیزان را در انتخاب بهترین چرخ خیاطی صنعتی راسته دوز راهنمایی نمائیم. این نکته را کانون توجه خود قرار دهید که پیش از خرید چرخ خیاطی، نیاز و اهداف خود را بررسی نموده و بر اساس آن ها اقدام به تهیه چرخ خیاطی مورد نظر خود نمائید. در صورتی که سوال یا ابهامی برای شما مطرح است می توانید با کارشناسان مجرب ما که به طور پیوسته آماده پاسخگویی به مشتریان هستند، در ارتباط باشید.

همچنین ما در وبلاگ جهاندوخت بهترین چرخ خیاطی خانگی، بهترین چرخ خیاطی گلدوزی، بهترین چرخ خیاطی سردوز و … را معرفی کرده ایم در صورت نیاز میتوانید مطالعه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
کلیه حقوق برای شرکت ماشین دوخت جهان محفوظ می باشد