قیچی و ماشین برش

قیچی برش عمود بر

قیچی برش عمودبر

کاتر

کاتر

قد زن

قد زن

قیچی برش

قیچی برش

چگونگی برش پارچه تاثیر مستقیمی بر تولید نهایی دوخت دارد؛ با توجه به پیشرفت پوشاک و نساجی و همچنین تنوع در دوخت که یکی از مهم ترین تجهیزات جهت ارتقاء کیفیت محصول نهایی قیچی برقی خیاطی است که با دقت به میزان و حجم تولیدی می توانید از قیچی های مختلفی استفاده نمایید. قیچی برقی خیاطی جهت برش انواع پارچه با تعداد لایه های متفاوت استفاده می شود که این نوع قیچی ها انواع متفاوتی دارد.

در فروشگاه جهان دوخت، مشخصات و ویژگی‌های انواع‌ قیچی های برش برقی، به راحتی قابل دسترسی و مقایسه هستند و با اطمینان می ‌توان گفت کامل ‌ترین و متنوع ‌ترین مجموعه از انواع قیچی برش برقی را از بهترین برند های دنیا گرد هم آورده ایم. تمامی قیچی های برش برقی در فروشگاه ما با گارانتی معتبر و رسمی عرضه می ‌شوند بنابراین با اطمینان و آسوده از کیفیت بالای خدمات و مناسب‌ ترین قیمت قیچی برش برقی می ‌توانید خرید قیچی برش خود را در کوتاه ‌ترین زمان ممکن انجام دهید و بهترین انتخاب را برای تولیدی یا مزون خود تهیه کنید.

قیچی برقی خیاطی

مزایای خرید قیچی صنعتی

قیچی برش اتوماتیک می باشد و با استفاده از انرژی برق کار می کند. خرید قیچی برش هم در صنعت برای برش انواع مختلف ورق فلزی کاربرد دارد و هم در خیاطی برای برش انواع مختلف پارچه قابل استفاده می باشد. قیچی برش در برند های مختلفی وجود دارند. یکی از پر کاربرد ترین مدل های قیچی، قیچی برش برقی است. خرید قیچی صنعتی، برای خیاطی های بسیار بزرگ و کار گاه ها و تولیدی لباس گزینه بسیار مناسبی می باشد.

خرید قیچی صنعتی برای برش همزمان چندین پارچه روی هم کاربرد دارند. همچنین در هنگام استفاده از قیچی برقی خیاطی بایستی به نکات ایمنی مربوطه دقت نمایید تا بهترین عملکرد را برای شما به همراه داشته باشد. قیچی برش پارچه به گونه ای هوشمندانه طراحی شده است که می توانید کار خیاطی را با سرعت بالاتری انجام دهید. پرکاربرد ترین قیچی برش برقی، شامل قیچی هشت پر و قیچی عمود بر می شود.

قیمت قیچی برش برقی

نکات مهم هنگام خرید قیچی برش خیاطی

در خرید قیچی برش خیاطی اولین نکته ای که باید مد نظر بگیرید، منبع تغذیه این نوع وسایل برش دهنده می باشد که به صورت شارژی یا به صورت سیم دار با قابلیت متصل شدن به برق شهری طراحی و تولید شده باشند. برای این منظور باید به نوع نیاز و زمینه فعالیت خود دقت داشته باشید. بهتر است بدانید مدل های سیم دار موتور قوی تری دارند و بنابراین قدرت عملکرد آن ها بیشتر می باشد.

خرید قیچی برش پارچه

یکی دیگر از مواردی باید در انتخاب و خرید قیچی برش خیاطی به آن دقت نمایید، سهولت در استفاده می باشد؛ به همین دلیل است که پیشنهاد می شود قبل از اقدام به خرید خود، حتما طراحی بدنه، طریقه ی کار با قیچی و همچنین وزن و پنل کنترل آن  بر روی بدنه محصول را بررسی کنید.

ظرفیت برش تیغه یک قیچی برش خیاطی از دیگر مواردی است که باید در هنگام خرید خود به آن دقت نمایید. این نوع از قیچی ها معمولا از توان یکسانی برای برش انواع مختلف ورقه های فلزی برخوردار نیستند و به همین علت بهتر است با توجه به نیاز خود اقدام به خرید یک مدل مناسب از آن ها کنید.

با توجه به حجم و اندازه قیچی های برش برقی توان موتوری آن ها در بازه های مختلفی موجود است. در این مورد نیز باز شما باید تصمیم گیرنده باشید که از چه میزان توانی جهت انجام کار بُرشی خود باید مورد استفاده قرار دهید.

قیمت قیچی برش برقی خیاطی

دلایل خرید قیچی برش پارچه

یکی دیگر از دلایل مهم در هنگام خرید قیچی برش پارچه که باید در نظر بگیرید، تیغه محصول انتخابی شما می باشد که باید از قابلیت تعویض آسان هم برخوردار باشد. بسیار عالی است اگر قیچی برش خیاطی از قابلیت تنظیم سرعت جهت سریع و یا کند برش دادن سطوح مختلف برخوردار باشد. با توجه به این مزیت می توان برای برش های دقیق و حساس از دورِ کند دستگاه و برای برش های معمولی و راحت تر از سرعت های بالاتر دستگاه ها استفاده نمایید.

یکی دیگر از موارد بسیار مهم که پیشنهاد می شود در خرید خود حتما به آن توجه خاصی داشته باشید، طول سیم برق متصل به بدنه قیچی برش می باشد که اگر کوتاه باشد، قطعا مشکلاتی را به وجود خواهد آورد؛ پس به دنبال قیچی برش برقی با سیم برق طولانی برای خود باشید.

خرید قیچی برش خیاطی

بهترین قیمت قیچی برش برقی خیاطی

قیمت قیچی برش برقی خیاطی بستگی به یک سری از عوامل مهم دارد که ما سعی کردیم در این مطلب شما را با مهم ترین آن ها آشنا کنیم و اکنون این شما هستید که تصمیم می گیرید که متناسب با فعالیت کاری خود و همچنین میزان بودجه ای که در اختیار دارید، اقدام به خرید قیچی برش مناسب برای خود و محیط کاری تان کنید.

خرید قیچی برش پارچه، باکیفیت و محبوب را در بازار ایران از فروشگاه جهان دوخت بخواهید. تمام محصولات قیچی برش برقی از کیفیت بسیار بالا و قیمتی مناسب برخوردار هستند.

کلیه حقوق برای شرکت ماشین دوخت جهان محفوظ می باشد