ماشین های تخصصی

دکمه پرچ

دکمه پرچ

پرس دکمه

پرس دکمه

لحاف دوزی

لحاف دوزی

پرس چاپ

پرس چاپ

نقشه زن

نقشه زن

منسوجات پزشکی

منسوجات پزشکی

دستگاه های تخصصی و مختلف بسیار زیادی در بازار دوخت و پوشاک وجود دارند. فروشگاه جهان دوخت بیش از ۳۰ سال سابقه در فروش انواع معتبرترین برند های دستگاه های تخصصی خیاطی در ایران دارد، این بار قصد  معرفی دستگاه های تخصصی خیاطی که دستگاه های خیلی بی نظیری بوده و قابل استفاده برای همه کارگاه ها و کارخانه جات پوشاک و نساجی می باشد را دارد. شرکت های سازنده این مدل دستگاه های خیاطی با استفاده از علم روز دنیا توانسته اند انواع بهترین دستگاه های پیشرفته خیاطی را برای راحتی خیاطان و تولیدی های عزیز تولید و عرضه کنند.

فروشگاه جهان دوخت ارائه دهنده محصولات باکیفیت دستگاه های پیشرفته خیاطی در حوزه دوخت و پوشاک با هدف ارتقاء سطح کیفیت دوخت و پوشاک، به فروش محصولات باکیفیت و خلاقانه می پردازد. دستگاه های تخصصی خیاطی می توانند یک دوخت حرفه ای برای خیاط های عزیز و کارخانجات و تولیدی های لباس داشته باشند که دارای سیستم کامپیوتری باشند. از این رو انواع دستگاه های خیاطی پاسخگوی نیاز های خیاطان خانگی و مزون و تولیدی ها هستند.

دستگاه های تخصصی خیاطی

خرید بهترین دستگاه های تولیدی از فروشگاه جهان دوخت

اشتغال با دستگاه های تولیدی کوچک می تواند سود آور باشد، کار تولیدی و خرید دستگاه های تولیدی جزء کار های پر سود هستند که می توانید روی آن ها سرمایه گذاری کنید و به درآمد بالایی برسید .این که در بازار جامعه امروزی بتوان  موفق ترین نوع کسب و کار را برای خود انتخاب کنید برترین و بزرگ ترین تصمیم خواهد بود. زیرا در درجه ی اول مهم ترین مورد وقت است که در این راه صرف می شود و در درجه ی بعدی میزان سرمایه برای شروع کسب و کار است.

از بعضی از این دستگاه های تولیدی می توانید برای راه اندازی کسب و کار خانگی هم استفاده کنید. مثلا بعضی افراد که دوست دارند در خانه کار کنند و ساعت کاری دست خودشان باشد می توانند کسب و کار خانگی خود را راه بیندازند. ایده های بسیار زیادی هستند که شما می توانید به خوبی یک تولیدی کوچک در منزلتان دست و پا کنید اما به سرمایه اولیه شما هم بستگی دارد.

از دیگر ابزار آلات و دستگاه تولیدی پوشاک می توان به میز برش، راسته دوز، میان دوز، زیگزال یا سردوز، دکمه و مادگی که هر کدام در انواع و مدل های مختلف هستند را تهیه نمایید. این دستگاه ها کار تولیدی شما را راحت تر می کنند و مورد نیاز برای هر تولیدی پوشاک می باشند. همچنین می توان دستگاه هایی دیگری مانند پرس دکمه و پرس چاپ و دکمه پرچ را نیز نام برد.

دستگاه های پیشرفته خیاطی

قیمت دستگاه های صنعتی خیاطی

از دیرباز تا کنون، نساجی، خیاطی و دوخت و دوز مورد توجه بسیاری از افراد قرار داشته به نحوی که به یکی از قدرتمندترین صنایع و موضوعات مد مطرح شده است. یکی از پیشرفت هایی که در انواع دستگاه های خیاطی دیده می شود، دستگاه های تخصصی خیاطی است.

باید دستگاه های تخصصی خیاطی را با توجه به عملیات دوختی که در طراحی لباس مورد استفاده قرار می گیرند انتخاب نمایید. قطعا چند نمونه برای انتخاب یک دستگاه صنعتی خیاطی  برای دوخت یک درز خاص وجود دارد. اما باید در زمان تولید انبوه باید به سرعت تولید و کیفیت دوخت نیز توجه نمایید. براساس این دو عامل باید دستگاه های خیاطی مناسب را برای کار خود انتخاب کنید. اگر قصد دارید کار خود را با تولید اقلامی اساسی مانند پیراهن و شلوار و با حداقل تعداد ماشین آلات شروع نمایید باید یک ماشین دوخت راسته دوز و یک ماشین سردوز خریداری نمایید. با مراجعه به وب سایت جهان دوخت انواع دستگاه های صنعتی خیاطی را مشاهده خواهید کرد. پیشنهاد ما به شما برای تولید انبوه استفاده از دستگاه های تخصصی خیاطی می باشد.

دستگاه های تولیدی

معرفی و خرید دستگاه لحاف دوزی

دستگاه لحاف دوزی در گروه دستگاه های صنعتی خیاطی قرار دارد که برای دوختن لحاف و انواعی از آن برای دوخت تشک استفاده می‌شود. هم زمان با پیشرفت روز افزون تکنولوژی، علوم مختلف به خدمت صنایع مختلف درآمده و شاهد رشد و گسترش در صنایع گوناگون از جمله صنایع نساجی و بافندگی هستیم. صنعت دوخت و نساجی نیز شامل این رشد بوده و باعث شده که امروزه شاهد ماشین آلات تخصصی در عرصه تولید لحاف و لحاف دوزی باشیم.

ورود دستگاه های صنعتی خیاطی با امکانات متنوع موجب شده که علاوه بر افزایش سرعت و دقت در تولید، کیفیت و تنوع محصولات هم در این زمینه بیشتر شود. روش دوخت لحاف در این دستگاه ‌های صنعتی خیاطی مشابه تکنیک های دوخت و بخیه زدن به روش دستی و شیوه های قدیمی می باشد.

دستگاه های صنعتی خیاطی

مزایای خرید دستگاه تخصصی خیاطی

در پایان به معرفی برخی مزایای این دستگاه ها می پردازیم. برخلاف چرخ خیاطی های خانگی که چند نوع کار را انجام می دهند، هر کدام از دستگاه های صنعتی خیاطی به طور خاص مخصوص یک نوع دوخت هستند و به صورت تخصصی یک کار را انجام می دهند. این دستگاه صنعتی و تخصصی خیاطی در طول روز ساعت ها مورد استفاده قرار می گیرند از این رو موتور و دینام های بسیار قوی دارند. از دیگر ویژگی های دستگاه های پیشرفته خیاطی می توان به ابعاد آن ها اشاره نمود که در مقایسه با چرخ های خانگی ابعاد بزرگ تری دارند. دستگاه های صنعتی خیاطی دو نوع موتور دارند یکی از آنها موتور کلاچ است که در زیر میز قرار می گیرد و البته دیگر تولید نمی شود، این نوع موتور اگر در بازار یافت شود قدیمی است. سروموتور نوع دیگر موتور دستگاه های صنعتی خیاطی است؛ این موتور در داخل بدنه چرخ قرار گرفته، مصرف برق کمی داشته و در زمان استفاده صدای کم تری نیز تولید می کند.

کلیه حقوق برای شرکت ماشین دوخت جهان محفوظ می باشد